Serdecznie witamy 23 sierpnia 2014 r.      W Sandomierzu jest godzina 11:26      Imieniny: Róży, Apolinarego

Zobaczyć Sandomierz

Zostać na dłużej

Rozrywka

Aktualności

2012-04-02 Listwy do tablic rejestracyjnych samochodów - mobilna promocja miasta

Sandomierz kolejny raz postawił na mobilne reklamy miasta. Mowa o  listwach do tablic rejestracyjnych samochodów, na których widnieje nowy logotyp, napis Sandomierz Królewskie Miasto, a także adres oficjalnej strony internetowej.

W związku z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów miasto zdecydowało się dodrukować kolejną partię gadżetów. Listwy do tablic rejestracyjnych można otrzymać nieodpłatnie w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu.

Jest to forma mobilnej reklamy, która będzie docierać nie tylko do polskich miast, ale także do zagranicznych. Zachęcamy wszystkich miłośników Sandomierza do promowania naszego miasta.

Samorząd miejski

Zmiany w mieście